Views block override (1.1.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Allow
nn: Tillat

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Order
nn: Sorteringsval
