Views block override (1.1.5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Pager ID
pt: Identificador do paginador

en: Allow
pt: Permitir

en: Ascending
pt: Crescente

en: Descending
pt: Decrescente

en: Order
pt: Pedido

en: Sort
pt: Ordenar

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Allow settings
pt: Permitir configurações

en: Expose sort
pt: Expor ordenação

en: Contextual filters
pt: Filtros contextuais
