Views block override (1.1.6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Pager ID
sk: ID stránkovania

en: Allow
sk: Povoliť

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Order
sk: Poradie

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Items per page
sk: Položky na stránku
