Views block override (1.2.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Views
es: Vistas

en: Pager ID
es: ID del paginador

en: Allow
es: Permitir

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Order
es: Pedido

en: Sort
es: Ordenar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Allow settings
es: Permitir ajustes

en: Expose sort
es: Exponer orden

en: Contextual filters
es: Filtros contextuales
