Views block override (1.2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Pager ID
hi: पेजर आईडी

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Order
hi: क्रम

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
