Views block override (1.2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Order
hr: Redoslijed
