Views block override (1.2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: None
vi: Không có

en: Pager ID
vi: ID Trang

en: Allow
vi: Cho phép

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Order
vi: Thứ tự

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: Contextual filters
vi: Bộ lọc ngữ cảnh
