Views block override (1.2.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Allow
cs: Povolit

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort
cs: Řazení

en: More link text
cs: Text odkazu "více"

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: The text to display for the more link.
cs: Text odkazu pro zobrazení více obsahu.

en: Expose sort
cs: Vystavit řazení

en: Contextual filters
cs: Kontextuální filtry
