Views block override (1.2.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Views
fr: Vues

en: Pager ID
fr: ID de la pagination

en: Allow
fr: Autoriser

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Order
fr: Ordre

en: Sort
fr: Trier

en: More link text
fr: Texte du lien "Plus"

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: The text to display for the more link.
fr: Le texte à afficher pour le lien "plus".

en: Allow settings
fr: Permettre les paramètres

en: Expose sort
fr: Exposer le tri

en: Contextual filters
fr: Filtres contextuels
