Views block override (1.2.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Pager ID
he: מזהה דפדוף

en: Allow
he: אפשר

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Sort
he: מיון

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: The text to display for the more link.
he: הטקסט לתצוגה עבור הקישור עוד.

en: Allow settings
he: לאפשר הגדרות

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר
