Views block override (1.2.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: Allow
lv: Atļaut

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Order
lv: Secība

en: Sort
lv: Kārtot

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: The text to display for the more link.
lv: Teksts, kas tiks attēlots saitei vairāk.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri
