Views block override (1.2.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Pager ID
oc: ID de la paginacion

en: Allow
oc: Autorizar

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Order
oc: Òrdre

en: More link text
oc: Tèxte del ligam "Plus"

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: The text to display for the more link.
oc: Lo tèxte d'afichar pel ligam "plus".

en: Allow settings
oc: Permetre los paramètres

en: Expose sort
oc: Expausar la triada

en: Contextual filters
oc: Filtres contextuals
