Views block override (1.2.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: None
pl: Brak

en: Views
pl: Widoki

en: Pager ID
pl: Id stronicowania

en: Allow
pl: Zezwól

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Order
pl: Kolejność

en: Sort
pl: Sortowanie

en: More link text
pl: Tekst odnośnika "więcej"

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: The text to display for the more link.
pl: Tekst, który ma być wyświetlany jako odnośnik.

en: Allow settings
pl: Zezwól na ustawienia

en: Expose sort
pl: Udostępnij sortowanie

en: Contextual filters
pl: Filtry kontekstowe
