Views block override (1.2.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: None
uk: Немає

en: Views
uk: Види

en: Pager ID
uk: ID сторінкового навіґатора

en: Allow
uk: Дозволити

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Order
uk: Послідовність

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: The text to display for the more link.
uk: Текст, що буде показаний на посиланні "Ще".

en: Allow settings
uk: Дозволити налаштування

en: Expose sort
uk: Розкрити впорядкування

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри
