Views block override (1.2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Allow
bg: Разреши

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Order
bg: Поръчка
