Views block override (1.2.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: Pager ID
da: Pager-ID

en: Allow
da: Tillad

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Order
da: Rækkefølge

en: Sort
da: Sortér

en: More link text
da: Tekst på "Mere"-link

en: Items per page
da: Antal elementer

en: The text to display for the more link.
da: Teksten som vises på "Mere"-linket.

en: Allow settings
da: Tillad indstillinger

en: Expose sort
da: Blotlæg sortering

en: Contextual filters
da: Kontekstuelle filtre
