Views block override (1.2.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: Allow
eo: Permesu

en: Order
eo: Ordo

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"
