Views block override (1.2.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Allow
et: Luba

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort
et: Järjesta

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Allow settings
et: Luba seaded

en: Expose sort
et: Muuda sorteering nähtavaks

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid
