Views block override (1.2.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Order
fa: سفارش

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: More link text
fa: متن پیوند بیشتر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Contextual filters
fa: فیلترهای زمینه‌ای
