Views block override (1.2.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: None
nl: Geen

en: Views
nl: Overzichten

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: Allow
nl: Toestaan

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Order
nl: Volgorde

en: Sort
nl: Sorteren

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de 'meer'-link.

en: Allow settings
nl: Afwijkende instellingen

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters
