Views block override (1.2.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Allow
ps: پرېښل

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Order
ps: اوډون
