Views block override (1.2.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Views
pt: Visualizações

en: Pager ID
pt: ID do Pager

en: Allow
pt: Permitir

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Order
pt: Ordem

en: Sort
pt: Ordenação

en: More link text
pt: Texto a exibir da ligação "mais"

en: Items per page
pt: Itens por página

en: The text to display for the more link.
pt: O texto a exibir na ligação "mais".

en: Expose sort
pt: Expor ordenação

en: Contextual filters
pt: Filtros contextuais
