Views block override (1.2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Order
ta: வரிசை
