Views block override (1.2.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: None
ca: Cap

en: Pager ID
ca: ID del paginador

en: Allow
ca: Admet

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Order
ca: Ordre

en: Sort
ca: Ordenació

en: More link text
ca: Text de l'enllaç "més"

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: The text to display for the more link.
ca: El text a mostrar per l'enllaç "més".

en: Allow settings
ca: Permet la parametrització

en: Expose sort
ca: Exposa l'ordenació

en: Contextual filters
ca: Filtres contextuals
