Views block override (1.2.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Views
hu: Nézetek

en: Pager ID
hu: Lapozó azonosító

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Order
hu: Rendelés

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: More link text
hu: Tovább hivatkozás szövege

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: The text to display for the more link.
hu: A tovább hivatkozásként megjelenítendő szöveg.

en: Allow settings
hu: Beállítások engedélyezése

en: Expose sort
hu: Rendezés felfedése

en: Contextual filters
hu: Szövegkörnyezeti szűrők
