Views block override (1.2.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: None
id: Tiada

en: Views
id: View

en: Pager ID
id: ID pejer

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Order
id: Urutan

en: Sort
id: Urutkan

en: More link text
id: Teks tautan lainnya

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: The text to display for the more link.
id: Teks yang akan ditampilkan untuk tautan lanjut.

en: Allow settings
id: Perbolehkan pengaturan

en: Expose sort
id: Ekspos urutan

en: Contextual filters
id: Filter kontekstual
