Views block override (1.2.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: None
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Pager ID
ru: ID постраничного навигатора

en: Allow
ru: Разрешить

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Order
ru: Порядок

en: Sort
ru: Сортировка

en: More link text
ru: Текст ссылки "Ещё"

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: The text to display for the more link.
ru: Текст ссылки "еще"

en: Allow settings
ru: Применить настройки

en: Expose sort
ru: Раскрыть сортировку

en: Contextual filters
ru: Контекстные фильтры
