Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
