Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Apply
az: Yerinə yetir
