Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
