Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Authored on
kk: Уақыты
