Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
