Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
