Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: No posts available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príspevky.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
