Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: No posts available.
te: టపాలేమీ లేవు.

en: Apply
te: ఆపాదించు
