Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: No posts available.
tr: Gönderi yok.

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
