Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: No posts available.
uk: Жодних дописів немає.

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total
