Views Blogspot Archive (2.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: No posts available.
vi: Không có bài gửi nào.

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
