Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: No posts available.
da: Ingen indlæg til rådighed.

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende

en: Displaying @start - @end of @total
da: Viser @start - @end af @total
