Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: No posts available.
el: Δεν υπάρχει καμία καταχώρηση.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Asc
el: Αύξ
