Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina
