Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
