Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: No posts available.
hi: पोस्ट उपलब्ध नहीं है।

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Apply
hi: लागू करें
