Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: No posts available.
hr: Nema niti jednog unosa.

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
