Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset
jv: Baléknā

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Asc
jv: Urut Maju
