Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Reset
ru: Сбросить

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: No posts available.
ru: Материалы отсутствуют.

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Content display
ru: Содержимое

en: Apply
ru: Применить

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total
