Views Blogspot Archive (2.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
