Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: No posts available.
id: Tidak ada entri yang tersedia.

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun

en: Displaying @start - @end of @total
id: Menampilkan @start - @end dari @total
