Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: Authored on
sq: Krijuar më
