Views Blogspot Archive (2.0.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: No posts available.
eo: Neniuj afiŝoj disponeblaj.

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
